Wypożyczalnia nart w tym nart biegowych, snowboardówn, serwis narciarski

Metmar-narty.pl 


 


 


 
Podręcznik do francuskiego - na jaki się zdecydować?

Podręcznik do francuskiego - na jaki się zdecydować?

Chcesz zacząć naukę języka francuskiego? W takiej sytuacji musisz zdecydować się na odpowiedni podręcznik. Nad czym trzeba szczególnie się pochylić, żeby właściwie wydać pieniądze i mieć dobrą książkę do poszerzania swoich kwalifikacji na tym polu?

Najpopularniejsze rodzaje rusztowań

Najpopularniejsze rodzaje rusztowań

Aktualnie coraz więcej osób korzysta z rusztowań. Kiedy jest to odpowiedni wybór? Jakie rusztowanie Kraków może być kupione w sklepie z tym asortymentem?
Kiedy zdecydować się na rusztowania?
Czym są rusztowania? To konstrukcje tworzone po to, by można było wykonywać rozmaite prace na wysokościach. Nie tylko swobodnie, ale przede wszystkim bezpiecznie. W zależności od potrzeby, rusztowania umożliwiają wykonywanie określonych czynności na wysokości od kilku do nawet kilkunastu metrów.

Praca w Holandii - jak uzyskać zwrot podatku?

Praca w Holandii - jak uzyskać zwrot podatku?

Osoby regularnie pracujące w Holandii muszą pamiętać o konieczności rozliczenia się z tamtejszym fiskusem. Jak wyglądają obecnie progi podatkowe (po zmianach wprowadzonych od 2020 roku)? Na jakie ulgi można dodatkowo liczyć? Czy warto starać się o zwrot podatku Holandia samodzielnie? A może lepiej postawić na profesjonalne biuro rachunkowe?

Popularne stoki narciarskie w Polsce

Popularne stoki narciarskie w Polsce

W Polsce znajdziemy miejsca, które charakteryzują się świetnymi warunkami do jazdy na nartach. Odpowiednie trasy dla siebie znajdą zarówno doświadczenie narciarze, jak i początkujący. Dobrych ośrodków narciarskich również nie brakuje. Jakie są jednak najlepsze stoki narciarskie w Polsce?

Wybieramy narty dla początkującego

Jakie narty kupić lub pożyczyć dla średnio zaawansowanych

Narciarstwo rozwija się niezwykle dynamicznie. Można powiedzieć, że oferty pracy dla instruktorów w sezonie zimowym są stale dostępne, dlatego nowe osoby chętne do pracy, posiadające uprawnienia instruktorskie, mogą przystąpić do szkolenia przyszłych narciarzy.

Wybieramy narty dla początkującego

Wybieramy narty dla początkującego

Wybranie nart dla osoby początkującej tylko z pozoru może wydawać się bardzo trudny. Co prawda ilość dostępnych modeli zawrócić w głowie nawet osobom, które od wielu lat jeżdżą po stoku. Niemniej jednak wystarczy pamiętać tylko o kilku

Deska snowboardowa dla początkującego - co warto wiedzieć?

Deska snowboardowa dla początkującego - co warto wiedzieć?

Snowboarding jest sportem, który w znacznie mniejszym stopniu obciąża stawy kolanowe niż narciarstwo, jednak generuje więcej upadków.

Podstawowe rodzaje nart

Podstawowe rodzaje nart

Sezon na sporty zimowe to coś, na co przez większość roku czeka wiele osób. Zdecydowanie najpopularniejszym ze sportów tego rodzaju jest narciarstwo.

04. KONTAKT

Zapraszamy do Wypożyczalni i Serwisu
w godzinach:

Pn - Pt: 8:00 - 16:00

Sob: 8:00 - 14:00

* Istnieje możliwość umówienia się w godzinach wieczornych .

Adres:

Aleja Bzów 28
02-495 Warszawa Urs-us
mail: aleja28@wp.pl

ZADZWOŃ: 22 662 70 77

Nasza firma znajduje się w dogodnym punkcie na terenie Warszawy Ursus w pobliżu Alej Jerozolimskich.

ZOBACZ MAPKĘ DOJAZDU

* Oprócz sprzętu sportowo-turystycznego wypożyczamy również sprzęt budowlany, elektronarzędzia, sprzęt do pielęgnacji ogrodów, naczynia i sprzęt na imprezy okolicznościowe.

Zachęcamy do odwiedzenia strony: www.metmar.waw.pl

Realizacja: Nowoczesnastrona.pl, Blog